Chwałowicka Liga Tenisowa

Mając do dyspozycji w Chwałowicach nowe boisko wielofunkcyjne, pragniemy promować na nim tenis jako atrakcyjną, piękną, klasyczną formę aktywności fizycznej.
Uruchamiamy naszą lokalną ligę, zapraszamy do wspólnej zabawy!
Kontakt: tel. 537 595 899.
   Chwałowicka Liga Tenisowa
           sezon 2019/2020

W tym sezonie Covid-19 uniemożliwił nam rozegranie ligi.

Troska o zdrowie zawodników, ograniczenia dostępu do naszego boiska - to wszystko spodowowało zawieszenie aktywności w 2020 roku.

Mamy nadzieję, że sprawy szybko wrócą do normy i zdrowi, bezpieczni, znów podejmiemy tenisową rywalizację!

20.10.2020   Chwałowicka Liga Tenisowa
           sezon 2019/2020

Klaruje nam się podział zawodników w tabelach tegorocznej ligi.

Darek lada chwila udostępni każdemu numery tel. do pozostałych zawodników.
I można grać! :) Wyniki prosimy zgłaszać do Darka, tabela na stronie będzie na bieżąco aktualizowana.

22.10.2019   Chwałowicka Liga Tenisowa
           sezon 2019/2020

Zgodnie z zapowiedzią, po udanym poprzednim sezonie, rozpoczynamy pilne zapisy do naszej Ligi Tenisowej. Dzień jeszcze długi, pogoda piękna, można grać!

Zapraszamy do kontaktu z Darkiem (tel. 537 595 899) - powstaje tabela graczy, zmienione będą delikatnie zasady wpasowywania się w terminarz spotkań.

15.10.2019


Finał ligi i zwycięzca!

Po intensywnej jesieni tenisowej i nieco leniwszej wiośnie :) dotarliśmy z rozgrywkami Chwałowickiej Ligi Tenisowej 2018/2019 do rundy finałowej.

3. sierpnia 2019 r. podczas festynu sołeckiego rozegrany został finał - zacięty pojedynek pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy w sezonie zasadniczym zdobyli najwięcej punktów.

Zwyciężył ostatecznie Darek Majewski pokonując po wyrównanej walce Arka Karbowiaka.

  

Gratulujemy obu graczom, brawo! Gratulacje także dla wszystkich, którzy wzięli udział w chwałowickich rozgrywkach.

Do zobaczenia po wakacjach. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym sezonie naszej ligi!

10.08.201915.05.2018


Witam wszystkich Tenisistów i zapraszam do rozgrywek w naszej Lidze. Wczoraj odbyło się losowanie grup (przy pomocy ''Sierotki'' i w obecności niezależnych obserwatorów), wyniki którego załączam (powyżej). Procedury formalne przeciągnęły się dłużej niż było to zakładane, w związku z czym myślę, że pora już ruszyć z rozgrywkami, szczególnie że pogoda ma w najbliższym czasie zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu. W związku z powyższym prosiłbym wszystkich uczestników o przesłanie mi dogodnych dla siebie terminów pierwszych spotkań o punkty, ewentualnie (jako, że w naszym gronie są też osoby, które dawno nie trzymały rakiety w ręku) treningów/sparingów towarzyskich. Jako, że będę pełnił rolę koordynatora rozgrywek, wszystkie sugestie i uwagi proszę zgłaszać do mnie mailowo, bądź telefonicznie - 537-595-899.

Panie i Panowie rakiety w dłoń!
Darek

03.10.2018


   Chwałowicka Liga Tenisowa
   - ruszają zapisy!

Drodzy Mieszkańcy, amatorzy tenisa. Mając do dyspozycji w Chwałowicach nowe boisko wielofunkcyjne, pragniemy promować na nim tenis jako atrakcyjną, piękną, klasyczną formę aktywności fizycznej.

W rozmowach osób wynajmujących kort pojawiała się chęć zorganizowania ligi chwałowickich graczy. Uruchamiamy więc zapisy, zapraszamy panie i panów do przyjaznej, sąsiedzkiej rywalizacji :)
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września pod nr tel. 537 595 899.

Gracze zostaną podzieleni na grupy, zaproponujemy bardzo elastyczny kalendarz spotkań, który gracze będą mogli dostosowywać do swoich potrzeb. Przez sezon jesienno-zimowy rozgrywane będą spotkania, tabela będzie na bieżąco aktualizowana tu na stronie. W rundzie finałowej, zapewne jakoś wiosną, wyłonimy zwycięzcę i zwyciężczynię ligi. Przewidujemy puchary, także pamiątkowe nagrody.
                                          Rakiety w dłoń :) Do zobaczenia na korcie!

03.09.2018